Ekoporadna

-A A +A
Přihlásit

Akce

Jednou z hlavních činností našeho pracoviště je pořádání nejrůznějších environmentálně laděných akcí. Některé jsou jednorázové, některé se pravidelně opakují. V dalších odkazech naleznete nejdůležitější z nich. Termíny aktuálních akcí můžete sledovat v přehledu. Pro informaci o jakékoli akci a pro přidání vaší adresy k pravidelnému rozesílání informací o akcích nás můžete kontaktovat zde:
Kontaktní formulář
 
Farmářské trhy Strakonice
http://farmarsketrhy.strakonice.eu/
 
Zelené otazníky
Zelené otazníky jsou pokračováním dlouholeté tradice tzv. Zelených večerů, které se v zimních sezónách konaly v již neexistující čajovně Inspirace. V sezóně 2015/16 se bude cyklus besed konat v prostorách bývalé restaurace Baobab. Náplň aktuálních dílů sledujte v kalendáři akcí. S pozvanými odborníky se budeme snažit nalézt odpovědi na některé důležité environmentální otazníky.
 
Kurzy zdravého vaření
Kurzy zdravého veg(etari)ánského vaření se konají 1x měsíčně již pátým rokem. Pro tuto sezónu se budou konat v prostorách moderní cvičné kuchyňky na ZŠ Povážská. Kurzy jsou opět rozděleny do dvou akcí - úterní termíny pro „Pokročilé“ jsou vhodné pro ty, kteří již kurzy v minulosti navštěvovali. Pro ty, kteří se na ně chystají poprvé, jsou určeny čtvrteční lekce pro „Začátečníky“. Vzhledem k omezené kapacitě je nutné svoji účast předem nahlásit na kontaktech Ekoporadny.
 
Přírodovědné akce ve spolupráci s ČSOP
http://www.csop-strakonice.net/
 
Ostatní
Pořádáme nebo spolupořádáme i jednorázové akce typu výstav, seminářů či přednášek. Pro aktuální akce sledujte přehled. Pokud budete mít zájem uspořádat ve spolupráci s námi akci s tématikou životního prostředí nebo akci s vaší neziskovou organizací, kontaktujte nás.
 
Užitečné odkazy
http://www.strakonak.cz/
http://www.zivyregion.cz/
http://www.strakonice.eu/kalendar-aktualne
http://www.kalendarakci.atlasceska.cz/strakonice/
http://www.kultura.strakonice.cz/

Nejbližší akce vybraného oddělení

2. červen 2017 - 13:00
16. červen 2017 - 13:00
30. červen 2017 - 13:00

Výstavy

2. leden 2017 - 30. červen 2017